КРУЖКИ

КРУЖКИ НА БУДЬ-ЯКИЙ СМАК

 ПОШИРЕНІ ЗАПИТАННЯ

 • Як відбувається нанесення принту на чашку?

  Друк на чашках здійснюється методом сублімації. Якщо коротко, то видрукуваний спеціальними чорнилами на сублімаційному папері принт переноситься на кераміку під дією високих температур. Такий вид друку можна використовувати тільки для виробів, які не бояться термічної обробки, зокрема – для посуду.

 • Чорнила не шкідливі для людини?

  В процесі виготовлення застосовують сублімаційні чорнила. Дані чорнила на пігментній основі, В кінці процесу чорнила надійно фіксуються на сублімаційному шарі чашки і не несуть жодної загрози для життя та здоров'я людини.

 • На скільки витривалий принт?

  Продукція, яка виготовлена даним методом володіє чудовими показниками довговічності зображення за умови правильної експлуації.

 • Вимоги до експлуатації

  Чашки на які нанесено зображення методом сублімації заборонено мити у дуже гарячій воді а також у посудомийці.Дотримуючись цих простих речей ви забезпечите якість нанесеного зображення на довгі роки.

 • Чи можете виготовити чашку з моїм принтом?

  Звісно, ми радо виготовимо чашку з вашим принтом. Для цього зателефонуйте або напишіть нам за телефоном, який вказаний у розділі "Контакти"

 • Оплата та доставка

  Уся продукція, яку ви бачите на сайті відправляється до вас поштовими службами (Нова Пошта, Укр Пошта).Наложений платіж не індевідуального замовлення можливий за умови 50% передоплати.Індивідуальні замовлення виконуються після 100% переоплати.