ЕКО-РУЧКИ

Еко тренд - це найбільш потрібний і важливий тренд на сучасному ринку. Вибираючи еко ручки ви підкреслюєте необхідність турботи про навколишнє середовище. Адже така ручка розкладається в природному середовищі за короткий період часу.

Illustration

Еко-ручка 050

Еко ручка 050 виготовлена з переробленої вторинної сировини і макулатури. Довжина корпусу ручки дозволяє розмістити логотип і слоган компанії.

Illustration

Еко-ручка 051

Кулькова ручка під нанесення виготовлена з переробленої вторинної сировини. Корпус ручки в кольорі крафт гармонійно поєднується з кольоровими пластиковими елементами.

ПЛАСТИКОВІ РУЧКИ

Найпопулярніші ручки, які використовуються у брендуванні. За рахунок невисокої вартості готової продукції та широкої палітри кольорів пластикові ручки заполонили серця наших корпоративних клієнтів.

Illustration

Пластикова ручка 011

Пластикова ручка з поворотним механізмом - ідеальний варіант, якщо цікавить якісна ручка при обмеженому бюджеті.

Корпус ручки складається з двох частин, матеріал - непрозорий пластик з гляцевим покриттям.

Illustration

Пластикова ручка 034

Пластикова ручка MIA має широку палітру кольорів, що дозволяє підібрати найбільш підходящий Вам варіант.
Дизайн ручки лаконічний, стриманий і презентабельний. Корпус з непрозорого глянцевого пластику гармонійно поєднується з металевими елементами.

МЕТАЛЕВІ РУЧКИ

Металеві ручки цінуються своїм виглядом та тактильними відчуттями в процесі використання.

Illustration

Металева ручка-стилус 060

Родзинка цієї ручки - наявність стилуса для сенсорних екранів. Кожен хто хоч раз користувався стилусом знає як швидко управляти гаджетом і зручно друкувати повідомлення, тому що стилус дуже маленький і потрапляє саме на ту букву на яку ви натискали.

Illustration

Металева ручка 062

Ще одна металева ручка з матовим покриттям софт-тач. Кліпп, наконечник і кнопка ручки графітового кольору відмінно поєднуються з корпусом будь-якого кольору. За рахунок такого дизайну ручка виглядає дуже стримано і не відволікає увагу від основного: логотипу вашої копанії.

РУЧКИ З ЛОГОТИПОМ ЗА 3 ДНІ

Від погодження макету до отримання замовлення всього 3 дні! Хіба не круто?

Дякуємо!

Ми зв'яжемося з вами найближчим часом

Can't send form.

Please try again later.