Обмін та повернення

 • 1. Мені не підійшов розмір. Чи обміняєте мені товар безкоштовно?

  Повернення товару належної якості:Так як ми виробляємо кожен виріб під кожне замовлення покупця, то відповідно до Закону України «Про захист прав споживачів», Стаття №13, частина 5, пункт 3., повернення товару не можливо.
  "Договір стосується виготовлення або переробки товару на замовлення споживача, тобто якщо товар не може бути проданий іншим особам або може бути проданий тільки із суттєвими фінансовими втратами для продавця"
  Рекомендуємо, при оформленні замовлення, звірити обираний розмір виробу, з розмірної сіткою на сайті.
  Повернення товару неналежної якості:У разі, якщо замовлений товар виявився неналежної якості внаслідок виробничого браку, або пошкодження при транспортуванні, Покупець має право повернути його або обміняти на аналогічний, протягом перших 14 днів після покупки, за умови, що він не був пошкоджений Покупцем.

 • 2. Я виявив брак. Мені повернуть гроші або поміняють товар?

  Так, звичайно! Ми запропонуємо вам два варіанта, або повертаємо кошти або відправляємо за власний рахунок товар належної якості.Повернення грошей за товар:Повернення грошей здійснюється прямим переказом на картку користувача або безготівковим переказом на банківські реквізити, протягом одного робочого дня після отримання товару.

 • 3. Як я можу замінити футболку на футболку іншого розміру?

  Якщо це не персоналізоване замовлення (нанесені ім'я, числа, дати, особисті фото) просто зверніться до наших менеджерів за телефоном вказаним у контактах.

 • 4. За чий рахунок проводиться обмін товару?

  У разі обміну, витрати на доставку товару ми беремо на себе.

 • 5. Як уникнути розбіжності розмірів і вибрати правильний розмір?

  Існує два способи вибору правильного розміру одягу:

  Найнадійніший спосіб. Покладіть перед собою на рівну поверхню футболку, розмір якої Вам ідеально підходить. Потім, заміряйте її ширину і довжину. Порівняйте ці виміри з вимірами, зазначеними в нашій розмірній таблиці. Виходячи з цього порівняння, виберіть оптимальний розмір.

  Якщо у Вас немає можливості зробити заміри футболки (наприклад, Ви купуєте футболку на подарунок), можна підібрати розмір за зростом і вагою людини, якій призначається ця футболка.

  Для цього Вам необхідно оформити замовлення у нас на сайті і чекати дзвінка менеджера. Ви називаєте зріст і вагу, а менеджер за цими параметрами допомагає підібрати розмір. Варто зазначити, що цей метод не завжди працює ідеально, адже при однаковому зрості і вазі у двох різних людей може бути абсолютно різна комплекція тіла.