ОПЛАТА ТА ДОСТАВКА

Способи доставки● Доставка "Нова Пошта" Безкоштовно за умовиБезкоштовно за вартості замовлення від 1999 грн.
● Дорогі клієнти, зверніть увагу на те, що послуга "Післяоплата" доступна за умови авансу в розмірі 50% від суми замовлення або 200 грн. (мінімальна сума) та решта оплати при отриманні замовлення на пошті.При виборі післяплати (післяоплата) оплата за замовлення здійснюється на відділенні пошти. Ви оплачуєте вартість замовлення + доставку замовлення транспортною компанією + вартість повернення грошей (для Нової пошти ця сума складає 20 грн. + 2% від заявленої суми замовлення). Якщо у вас немає можливості сплатити аванс, то зв'яжіться з нами, постараємося зробити для вас виняток. Дякую за розуміння!
● Доставка "Укрпошта"Відправка даною поштовою службою здійсноюється тільки після повної оплати товару клієнта.
Способи оплати● Онлайн-оплата карткою Visa, Mastercard

● Післяплати "Нова Пошта"При замовленні післяплати "Нова Пошта", сплачується аванс у розмірі 50% від суми замовлення або 200 грн. (мінімальна сума), сума, що залишилася, оплачується при отриманні вашого замовлення на пошті.
● Карта Monobank 5375 4141 2640 0752При оплаті за товар вказуйте у призначенні платежу номер Вашого замовленняПісля оплати повідомте менеджеру в VIBER\TELEGRAM +38093 186 16 69
● Гарантія:Товар підлягає поверненню протягом 14 днів з дня покупки, за умови збереження його товарного вигляду та властивостей: оригінальна упаковка та ярлики без пошкоджень, відсутність слідів експлуатації.
Будь ласка, перевіряйте відсутність механічних пошкоджень та комплектацію, наявність всіх одиниць товару при отриманні замовлення у присутності працівника служби доставки. reBrand не гарантує вирішення спірних ситуацій з товаром на вашу користь, якщо товар не перевірено при отриманні. 

Illustration