НАШІ ПРИНЦИПИ

1. АМБІЦІЯ

Якщо ви бажаєте отримати якісно та сучасно забрендовану річ, зверніть увагу на товар, який пропонують для друкування. На ринку промотекстилю багато виробів низької якості, буквально на 1 раз. Чи не якісно забрендований предмет це не тільки не ефективно використаний бюджет, а й невдала реклама.
Ми пропонуємо лише особисто протестовані речі. Перевіряємо товари у житті, знаємо їх слабкі та сильні сторони під час експлуатації. У процесі підбору ми обов'язково позначимо всі плюси та мінуси, щоб ви залишилися задоволені замовленням та стали нашим близьким другом.

2. ДІЯ

З НАМИ ЛЕГКО І ПРОСТО
Ми знаємо і розуміємо, що крім брендування товарів, у вас ще багато інших завдань, тому намагаємося максимально спростити нашу з вами співпрацю:
- простота оформлення заявки- швидка адаптація макету = скорочення часу на погодження- виготовлення тестового зразка перед печаткою всього тиражу- виконання замовлення згідно з обумовленими термінами або раніше терміну- інші ваші побажання.

3. РЕЗУЛЬТАТ


"у нас немає такого""ми не можемо виконати це замовлення""таке замовлення вам ніхто не надрукує"
всі ці словосполучення заборонені у нашій студії
якщо на момент звернення у нас в наявності не буде потрібного товару в потрібній кількості або метод друку не підходить, ми оперативно пропрацюємо варіанти та запропонуємо кілька альтернатив, які максимально відповідатимуть вашому запиту

Як ми працюємо?

1

ОТРИМУЄМО ЗАЯВКУ

Ми знайомимося, аналізуємо заявку, готуємо та надсилаємо вичерпну інформацію за вашим запитом (способи друку, товари, вартість та терміни готовності)

2

ПОГОДЖУЄМО ЗАМОВЛЕННЯ

надсилаємо фінальний макет для письмового погодження,фіксуємо домовленості

3

ОТРИМУЄМО ПЕРЕДОПЛАТУ

Персональний менеджер щодня контролює процес виконання замовлення та відповідність ТЗ

4

ВИКОНУЄМО ЗАМОВЛЕННЯ

Ми забезпечуємо максимальну увагу до деталей та якості виконання кожного етапу вашого замовлення. Використовуючи найсучасніші технології та матеріали, ми гарантуємо швидке та якісне виконання замовлення в рамках обговорених строків.

5

ВЧАСНО ДОСТАВЛЯЄМО

Після виконання замовлення, ми забезпечуємо вчасну доставку відповідно до вашого запиту. Ми працюємо з провідними службами доставки, такими як Нова Пошта та Укр Пошта, щоб забезпечити безпечну та швидку доставку вашого замовлення до вказаної адреси.

6

ОТРИМУЄМОЗВОРОТНІЙ ЗВ'ЯЗОК

Щодня ми намагаємося стати хоч трохи, але краще, ніж учора.
Ваш зворотній зв'язок важливий для нас.
Ми опрацьовуємо 100% відгуків клієнтів, впроваджуємо зміни за результатами відгуків.